ODDZIAŁ WIELOPROFILOWY - Vital Medic
VITAL MEDIC
Umów wizytę 

+48 77 549 26 00

O ODDZIALE

Oddział Wieloprofilowy zajmuje się głównie interdyscyplinarnym leczeniem schorzeń ortopedycznych kręgosłupa, dolnych i górnych kończyn oraz  chirurgią twarzowo-szczękową.

Współpraca z Neurochirurgią otworzyła nowe, w skali Polski, możliwości kompleksowego podejścia do leczenia tych schorzeń.

Pacjenci na oddziale otoczeni są całodobową i pełną opieką personelu medycznego.

Świadczenia udzielane przez szpital w ramach Oddziału Wieloprofilowego są realizowane w ramach komercyjnych usług medycznych.

Dzięki ultranowoczesnej diagnostyce wprowadziliśmy na stałe do leczenia techniki oparte na komputerowym planowaniu zabiegów oraz indywidualnym doborze implantów, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w procesie zabiegowym.

Oddział Wieloprofilowy mieści się na drugiej kondygnacji szpitala. Do dyspozycji pacjentów oddaliśmy 20 łóżek w nowocześnie wyposażonych pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Każdy z pokoi posiada oddzielną łazienkę z prysznicem oraz toaletą. Wszystkie sale są klimatyzowane, a ponadto, jako jedyny szpital w Polsce, zainstalowaliśmy w placówce ogrzewanie podłogowe. Do dyspozycji pacjentów we wszystkich pokojach są również lodówki.