Oddział Chirurgii Jednego Dnia - Vital Medic
VITAL MEDIC
Umów wizytę 

+48 77 549 26 00

O ODDZIALE

Chirurgia jednego dnia jest sposobem leczenia zabiegowego, zapewniającego pacjentowi wykonanie zabiegu chirurgicznego w minimalnym czasie. Pacjenci przyjmowani na leczenie wypisywani są z oddziału w ciągu 24 godzin. Zanim jednak zakwalifikuje się pacjenta do wykonania zabiegu jest on konsultowany przez szereg specjalistów i poddawany serii badań diagnostycznych.

Korzystając z usług Oddziału Chirurgii Jednego Dnia pacjenci oszczędzają przede wszystkim czas, ponieważ pobyt w szpitalu skrócony jest do niezbędnego minimum.

Po interwencji chirurgicznej pacjenci w krótkim terminie mogą wrócić do swoich codziennych zajęć. Takie postępowanie zmniejsza ryzyko zakażeń oraz redukuje odczuwanie stresu.

Podczas wizyty na Oddziale Chirurgii Jednego Dnia pacjenci są otoczeni pełną opieką personelu medycznego.

Oddział  Chirurgii Jednego Dnia Szpitala Vital Medic działa dla pacjentów, którzy chcą skorzystać z naszej pomocy w ramach komercyjnych świadczeń medycznych. 

Oddział mieści się na drugiej kondygnacji szpitala. Do dyspozycji pacjentów jest 20 łóżek w nowocześnie wyposażonych pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Każdy z pokoi posiada oddzielną łazienkę z prysznicem oraz toaletą. Wszystkie sale są klimatyzowane, a ponadto w placówce zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe. Do dyspozycji pacjentów we wszystkich pokojach są również lodówki.

SPRZĘT