PAKIETY REHABILITACYJNE - Vital Medic
VITAL MEDIC
Umów wizytę 

+48 77 549 26 00

PAKIETY REHABILITACYJNE

Pakiet: Cena (PLN):
5 DNI 700,00
5 DNI INTENSIVE 950,00
EDUKACYJNY 200,00
REGENERACYJNY 300,00

 

OFERTA SPECJALNA DLA PACJENTÓW ODNAWIAJĄCYCH PAKIETY REHABILITACYJNE

W chęci kontynuowania rehabilitacji w ramach pakietów 5 – DNI, istnieje możliwość wykupienia ich kontynuacji w preferencyjnej cenie.

Warunkiem możliwości objęcia ofertą specjalną  jest zrealizowanie zakupu pakietu nie później niż w dniu następującym po konsultacji fizjoterapeutycznej podsumowującej pierwszy pakiet.

Zakupienie pakietu w preferencyjnej cenie może nastąpić nie później niż 7 dni po zrealizowaniu konsultacji podsumowującej (np.: konsultacja podsumowująca ma miejsce w pt. – możliwość wykupienia pakietu jest możliwa do kolejnego piątku włącznie).

Rozpoczęcie realizacji pakietu nie może nastąpić później niż miesiąc po realizacji konsultacji podsumowującej ze specjalistą fizjoterapii.

Powyższe terminy obowiązują bezwzględnie, za wyjątkiem zdarzeń losowych. W takim wypadku należy przedstawić stosowną dokumentację.

Ceny pakietów w ofercie specjalnej:

5 – DNI  – pierwsza kontynuacja                                              600,00 PLN

5 – DNI – druga kontynuacja                                                  500,00 PLN

 

5 – DNI INTENSIVE  – pierwsza kontynuacja                     850,00 PLN

5 – DNI INTENSIVE  – druga kontynuacja                              750,00 PLN

 

W celu zapewnienia dostępu do świadczeń rehabilitacyjnych pacjentom zamiejscowym Szpital Vital Medic umożliwia skorzystanie z pakietów rehabilitacyjnych w wersji PLUS, obejmującej oprócz rehabilitacji również zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z łazienką oraz pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja).

Ceny obowiązują od 01.06.2019 r.