REHABILITACJA

Skuteczna rehabilitacja w nowoczesnym ośrodku

ZAKŁAD REHABILITACJI

Zakład Rehabilitacji Szpitala Vital Medic rozpoczął funkcjonowanie w lipcu 2014 r. Jest to nowoczesny ośrodek leczenia chorób kręgosłupa i narządu ruchu. Wyposażony jest w przestronną i klimatyzowaną salę gimnastyczną, gabinety do indywidualnych zajęć z zakresu fizykoterapii i hydroterapii oraz komfortową strefę wypoczynkową.

Do dyspozycji pacjentów pozostaje wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny, wspomagający pracę specjalistów fizjoterapii oraz wykwalifikowanych fizjoterapeutów, jak m.in.: systemem Redcord Workstation Professional, urządzenie Shockmaster 500, Atlas Multi Gym G 112 T, stół rehabilitacyjny, stół pionizacyjny, schody i tor do nauki chodzenia oraz urządzenia do trakcji kręgosłupa.

Zakład Rehabilitacji realizuje zarówno usługi komercyjne, jak i świadczenia w zakresie rehabilitacji dziennej oraz fizjoterapii ambulatoryjnej.

W Zakładzie Rehabilitacji Szpitala Vital Medic pracuje zespół specjalistów fizjoterapii oraz wykwalifikowanych fizjoterapeutów, zapewniający pacjentom pełną i fachową opiekę oraz indywidualny plan terapii.

FIZJOTERAPEUCI