PACJENCI O NAS

Pacjenci dzielą się swoją opinią o szpitalu Vital Medic

Szanowna Pani,

na Pani ręce składam serdeczne słowa podziękowania za wspaniałą opiekę medyczną, a także szczere słowa uznania za najwyższy poziom profesjonalizmu dla całego zespołu medycznego i administracyjnego Kliniki VITAL MEDIC w Kluczborku.

Od pierwszego kontaktu z Państwem, na każdym kroku, aż do chwili obecnej (okres rekonwalescencji) otoczony zostałem niezwykle troskliwą i fachową opieką. Już na etapie diagnostyki i ustaleń, związanych z pobytem w Klinice i operacją, spotkałem się z niezwykłym (biorąc pod uwagę 60-cioletnie dotychczasowe moje doświadczenia), poważnym, profesjonalnym traktowaniem mojej osoby, jako pacjenta. Każdy aspekt mojego schorzenia oraz czekającego mnie zabiegu chirurgicznego został mi jasno i wyczerpująco przedstawiony. W efekcie nie miałem żadnego problemu z podjęciem decyzji o poddaniu się operacji. Cały czas – uzgadniając terminy, będąc już w klinice i w okresie pooperacyjnym – niezmiennie odczuwałem, że to ja i moje zdrowie są najważniejsze.

Niestety, tak wiele razy w innych kontaktach z polską Służbą Zdrowia doświadczałem czegoś zupełnie odmiennego – do tego stopnia, że nawet „uciekłem” ze szpitala, wypisując się na własne życzenie po tym, jak w ostrym stanie zapalnym pęcherzyka żółciowego badano mnie i „leczono” pod kątem wrzodów żołądka i hemoroidów… Nikt nie chciał posłuchać tego, co mam do powiedzenia, jak się czuję… Teraz rozumiecie Państwo mój zachwyt tym, co mnie spotkało w VITAL MEDIC.

Dosłownie: każda osoba, z którą miałem kontakt – od Pani sprzątającej, przez Recepcję, Pielęgniarki i Fizjoterapeutów, skończywszy oczywiście na Lekarzach – wszyscy, to Mistrzowie Świata w swojej dziedzinie!!! Ci wspaniali ludzie byli i są ciągle gotowi służyć mnie i wszystkim, którzy tego potrzebują! Wielki szacunek z mojej strony i serdeczne podziękowania!!! Byłem od wielu lat w stanie permanentnego bólu i realnego zagrożenia niepełnosprawnością i nikt nie mógł mi pomóc. Dzisiaj – dzięki Wam – jestem wolny od bólu, sprawny i bezpieczny!

Jestem Pastorem jednego z Kościołów protestanckich w naszym Kraju i jako osoba duchowna – doświadczywszy wszystkiego, o czym piszę wyżej – twierdzę i wierzę, że to sam Wszechmocny w tak niesamowity i niespotykany sposób obdarował, wyposażył i uzdolnił lekarzy i cały Wasz zespół do tak wspaniałego dzieła! W Ewangelii Jana jest takie miejsce, w którym jedna z postaci wypowiada głośno takie pytanie: „Czy może coś dobrego pochodzić z Nazaretu?” (Ew.Jan.1:46). Nazaret to była mała mieścina, żeby nie powiedzieć; wioska… Natanael, wypowiadając te słowa, dał wyraz powszechnemu mniemaniu, że dobre rzeczy dzieją się tylko w wielkich ośrodkach i centrach życia społecznego, naukowego, czy religijnego… Kluczbork nie jest wielką metropolią, lecz tu właśnie jest VITAL MEDIC – dla mnie: najlepszy ośrodek neurochirurgii w Polsce, najwspanialsi specjaliści i współpracujący z nimi personel!

Życzę Państwu samych sukcesów w Waszej pracy i w życiu osobistym – ja będę się o to gorąco modlił!

Serdecznie pozdrawiam,

Pastor Wiesław KierasWitam,

po wieloletnich bólach kręgosłupa zdecydowałem się w kwietniu 2016 roku w szpitalu VITAL MEDIC w Kluczborku na przeprowadzenie operacji odcinka lędźwiowego L3L4 przez dwóch wspaniałych neurochirurgów Pana doktora Tomasza Krzeszowca oraz Pana doktora Dariusza Łątki.

Po następnych wizytach podjąłem decyzję o operacji kręgosłupa szyjnego C4C5, C5C6, która odbyła się w październiku tego samego roku. Chciałbym doktorowi T. Krzeszowcowi i doktorowi D. Łątce przede wszystkim, pozostałym lekarzom dozorującym oraz wszystkim pielęgniarkom tego szpitala serdecznie podziękować za wspaniałe podejście do mojej osoby. W dniu dzisiejszym czuję się świetnie, oby tak pozostało.
 
Życzę sobie jak najwięcej takich specjalistów!

Pozdrawiam,

Janusch GrocholaWitam,

z przyjemnością polecam szpital VITAL MEDIC w Kluczborku jako profesjonalny w leczeniu schorzeń kręgosłupa. W 2016 roku podczas pobytu w Polsce dostałam przepukliny kręgosłupa, tzw. wypadnięcie dysku. Sprawa była na tyle poważna, że nie byłam w stanie chodzić ani siedzieć. Trafiłam do szpital VITAL MEDIC, gdzie doktor od razu skierował mnie na badania, żeby potwierdzić wystawioną diagnozę. Badanie (rezonans magnetyczny)  zostało wykonane od razu i ustalono termin operacji za kilka dni.

Nad całym przebiegiem sprawy czuwała Pani koordynator, która dokładnie wszystko tłumaczyła. Cały personel szpitala, pielęgniarki, lekarze bardzo uprzejmi i pomocni. Po operacji już na drugi dzień mogłam stanąć o własnych siłach i ból minął. Po dwóch dniach mogłam wyjść do domu. Krótko mówiąc fachowa, rzetelna i bardzo miła obsługa. Polecam.

Gabriela NoorenDzień dobry,

w związku z przebytą operacją kręgosłupa chciałam przesłać serdeczne podziękowania dla całego personelu medycznego oddziału neurochirurgi szpitala VITAL MEDIC w Kluczborku. Opieka, którą byłam otoczona przed i po zabiegu była na najwyższym poziomie, troskliwa i profesjonalna. Życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech sprawiały, że stres związany z operacją nie był praktycznie odczuwalny. Sale są bardzo nowoczesne a zarazem przytulne. Wysokie standardy są również w utrzymaniu czystości, wyżywienia. Polecam zdecydowanie.

Z poważaniem

Ewa Uruska Przebywając na oddziale neurochirurgicznym w prywatnym szpitalu w Kluczborku Vital Medic miałem do czynienia z profesjonalnymi i wysoko wyspecjalizowanymi lekarzami. Szpital wyposażony jest w nowoczesny sprzęt niezbędny do badań i leczenia, czego sam mogłem doświadczyć. Opieka personelu medycznego na najwyższym poziomie – wszyscy bardzo mili, cierpliwi i pomocni. Podczas kilkudniowego pobytu w Szpitalu Vital Medic mogłem czuć się niemalże jak w dobrym hotelu – wszystko eleganckie, w pokoju miałem swoją łazienkę, do dyspozycji lodówkę, pokoje były klimatyzowane.

Moja opinia o Szpitalu Vital Medic jest jak najbardziej pozytywna. Jestem wdzięczny lekarzom, którzy mnie operowali, za fachowe podejście do sprawy oraz całemu personelowi medycznemu za cudowne podejście do pacjenta. Czas spędzony w Szpitalu Vital Medic był dla mnie bardzo miły.

Łukasz OlejnikWitam,

nie tak dawno byłam pacjentką Szpitala Vital Medic w Kluczborku. Muszę wystawić naprawdę bardzo pozytywną opinię, ponieważ jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otrzymałam. Pościel czyściutka, personel zawsze miły, bardzo miłe podejście do chorych od momentu przyjęcia do wypisu oraz podczas wizyty kontrolnej. W salach jest bardzo czysto, sterylnie i są bardzo dobrze i nowocześnie wyposażone. Mąż cały czas miał pełną informację o moim pobycie i stanie zdrowia, nikt nie robi łaski tylko miło rozmawia. Jedzenie bardzo dobre i dopasowane do sytuacji.

Jestem bardzo wdzięczna za bardzo profesjonalną pomoc przed, w trakcie oraz po operacji całemu personelowi szpitala. Wzorowy szpital ze świetnym personelem. Każdemu pacjentowi życzyła bym tak przyjemnego pobytu w szpitalu.

Pozdrawiam,

Aneta Bojanowska, BogatyniaWitam!

Jeśli chodzi o opiekę nad pacjentem jest niesamowita. Jeszcze nigdy w życiu nie miałam możliwości spotkać się z tak niesamowicie ciepłymi osobami oraz tak oddanym pacjentom (jeśli chodzi o służbie zdrowia). Przydzielony mi koordynator Pani Małgorzata wspaniała osoba, prowadziła mnie idealnie, nie było nawet momentu stresu ponieważ byłam prowadzona wszędzie. Personel bardzo miło i sympatycznie. Zawsze z uśmiechem 🙂 Ludzie anioły i życzyłabym każdemu w każdej jednej przychodni/szpitalu/klinice aby trafił na tak wspaniałe osoby. Jeśli chodzi o leczenie jestem strasznie szczęśliwa. Mój ból minął. Długa rehabilitacja ale nie ma wgl. porównania przed zabiegiem oraz po zabiegu. Wszystko profesjonalnie, do wszystkiego byłam przygotowywana 🙂 Polecam! Jeśli miałabym  podjąć decyzje znowu nie zastanawiałabym się 🙂

Pozdrawiam

Malwina KapuszSerdeczne podziękowania dla całego personelu Oddziału Neurochirurgii szpitala Vital Medic w Kluczborku za pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Podziękowania za troskliwą opiekę, fachową pomoc Paniom Pielęgniarkom, za ich wzorową postawę i zaangażowanie. Zaś w szczególności dr n. med. Dariuszowi Łątce oraz lek. med. Wojciechowi Ilków za przeprowadzenie mojej operacji – wybitnym specjalistom oddanym swojej pracy. Od samej diagnozy, poprzez moment operacji i późniejszej rehabilitacji czułam, że jestem w najlepszych rękach specjalistów.

Wdzięczna Pacjentka Vital Medic

Chwał Aleksandra