VITAL MEDIC
Umów wizytę +48 77 549 26 00

PACJENCI O NAS

Opinie zadowolonych pacjentów Szpitala Vital Medic

PACJENCI O NAS

Witam,

z przyjemnością polecam szpital VITAL MEDIC w Kluczborku jako profesjonalny w leczeniu schorzeń kręgosłupa. W 2016 roku podczas pobytu w Polsce dostałam przepukliny kręgosłupa, tzw. wypadnięcie dysku. Sprawa była na tyle poważna, że nie byłam w stanie chodzić ani siedzieć. Trafiłam do szpital VITAL MEDIC, gdzie doktor od razu skierował mnie na badania, żeby potwierdzić wystawioną diagnozę. Badanie (rezonans magnetyczny)  zostało wykonane od razu i ustalono termin operacji za kilka dni.

Nad całym przebiegiem sprawy czuwała Pani koordynator, która dokładnie wszystko tłumaczyła. Cały personel szpitala, pielęgniarki, lekarze bardzo uprzejmi i pomocni. Po operacji już na drugi dzień mogłam stanąć o własnych siłach i ból minął. Po dwóch dniach mogłam wyjść do domu. Krótko mówiąc fachowa, rzetelna i bardzo miła obsługa. Polecam.

Gabriela Nooren


Dzień dobry,

w związku z przebytą operacją kręgosłupa chciałam przesłać serdeczne podziękowania dla całego personelu medycznego oddziału neurochirurgi szpitala VITAL MEDIC w Kluczborku. Opieka, którą byłam otoczona przed i po zabiegu była na najwyższym poziomie, troskliwa i profesjonalna. Życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech sprawiały, że stres związany z operacją nie był praktycznie odczuwalny. Sale są bardzo nowoczesne a zarazem przytulne. Wysokie standardy są również w utrzymaniu czystości, wyżywienia. Polecam zdecydowanie.

Z poważaniem

Ewa Uruska 


Przebywając na oddziale neurochirurgicznym w prywatnym szpitalu w Kluczborku Vital Medic miałem do czynienia z profesjonalnymi i wysoko wyspecjalizowanymi lekarzami. Szpital wyposażony jest w nowoczesny sprzęt niezbędny do badań i leczenia, czego sam mogłem doświadczyć. Opieka personelu medycznego na najwyższym poziomie – wszyscy bardzo mili, cierpliwi i pomocni. Podczas kilkudniowego pobytu w Szpitalu Vital Medic mogłem czuć się niemalże jak w dobrym hotelu – wszystko eleganckie, w pokoju miałem swoją łazienkę, do dyspozycji lodówkę, pokoje były klimatyzowane.

Moja opinia o Szpitalu Vital Medic jest jak najbardziej pozytywna. Jestem wdzięczny lekarzom, którzy mnie operowali, za fachowe podejście do sprawy oraz całemu personelowi medycznemu za cudowne podejście do pacjenta. Czas spędzony w Szpitalu Vital Medic był dla mnie bardzo miły.

Łukasz Olejnik


Szanowna Pani,

na Pani ręce składam serdeczne słowa podziękowania za wspaniałą opiekę medyczną, a także szczere słowa uznania za najwyższy poziom profesjonalizmu dla całego zespołu medycznego i administracyjnego Kliniki VITAL MEDIC w Kluczborku.

Od pierwszego kontaktu z Państwem, na każdym kroku, aż do chwili obecnej (okres rekonwalescencji) otoczony zostałem niezwykle troskliwą i fachową opieką. Już na etapie diagnostyki i ustaleń, związanych z pobytem w Klinice i operacją, spotkałem się z niezwykłym (biorąc pod uwagę 60-cioletnie dotychczasowe moje doświadczenia), poważnym, profesjonalnym traktowaniem mojej osoby, jako pacjenta. Każdy aspekt mojego schorzenia oraz czekającego mnie zabiegu chirurgicznego został mi jasno i wyczerpująco przedstawiony. W efekcie nie miałem żadnego problemu z podjęciem decyzji o poddaniu się operacji. Cały czas – uzgadniając terminy, będąc już w klinice i w okresie pooperacyjnym – niezmiennie odczuwałem, że to ja i moje zdrowie są najważniejsze.

Niestety, tak wiele razy w innych kontaktach z polską Służbą Zdrowia doświadczałem czegoś zupełnie odmiennego – do tego stopnia, że nawet „uciekłem” ze szpitala, wypisując się na własne życzenie po tym, jak w ostrym stanie zapalnym pęcherzyka żółciowego badano mnie i „leczono” pod kątem wrzodów żołądka i hemoroidów… Nikt nie chciał posłuchać tego, co mam do powiedzenia, jak się czuję… Teraz rozumiecie Państwo mój zachwyt tym, co mnie spotkało w VITAL MEDIC.

Dosłownie: każda osoba, z którą miałem kontakt – od Pani sprzątającej, przez Recepcję, Pielęgniarki i Fizjoterapeutów, skończywszy oczywiście na Lekarzach – wszyscy, to Mistrzowie Świata w swojej dziedzinie!!! Ci wspaniali ludzie byli i są ciągle gotowi służyć mnie i wszystkim, którzy tego potrzebują! Wielki szacunek z mojej strony i serdeczne podziękowania!!! Byłem od wielu lat w stanie permanentnego bólu i realnego zagrożenia niepełnosprawnością i nikt nie mógł mi pomóc. Dzisiaj – dzięki Wam – jestem wolny od bólu, sprawny i bezpieczny!

Jestem Pastorem jednego z Kościołów protestanckich w naszym Kraju i jako osoba duchowna – doświadczywszy wszystkiego, o czym piszę wyżej – twierdzę i wierzę, że to sam Wszechmocny w tak niesamowity i niespotykany sposób obdarował, wyposażył i uzdolnił lekarzy i cały Wasz zespół do tak wspaniałego dzieła! W Ewangelii Jana jest takie miejsce, w którym jedna z postaci wypowiada głośno takie pytanie: „Czy może coś dobrego pochodzić z Nazaretu?” (Ew.Jan.1:46). Nazaret to była mała mieścina, żeby nie powiedzieć; wioska… Natanael, wypowiadając te słowa, dał wyraz powszechnemu mniemaniu, że dobre rzeczy dzieją się tylko w wielkich ośrodkach i centrach życia społecznego, naukowego, czy religijnego… Kluczbork nie jest wielką metropolią, lecz tu właśnie jest VITAL MEDIC – dla mnie: najlepszy ośrodek neurochirurgii w Polsce, najwspanialsi specjaliści i współpracujący z nimi personel!

Życzę Państwu samych sukcesów w Waszej pracy i w życiu osobistym – ja będę się o to gorąco modlił!

Serdecznie pozdrawiam,

Pastor Wiesław Kieras


Witam,

nie tak dawno byłam pacjentką Szpitala Vital Medic w Kluczborku. Muszę wystawić naprawdę bardzo pozytywną opinię, ponieważ jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otrzymałam. Pościel czyściutka, personel zawsze miły, bardzo miłe podejście do chorych od momentu przyjęcia do wypisu oraz podczas wizyty kontrolnej. W salach jest bardzo czysto, sterylnie i są bardzo dobrze i nowocześnie wyposażone. Mąż cały czas miał pełną informację o moim pobycie i stanie zdrowia, nikt nie robi łaski tylko miło rozmawia. Jedzenie bardzo dobre i dopasowane do sytuacji.

Jestem bardzo wdzięczna za bardzo profesjonalną pomoc przed, w trakcie oraz po operacji całemu personelowi szpitala. Wzorowy szpital ze świetnym personelem. Każdemu pacjentowi życzyła bym tak przyjemnego pobytu w szpitalu.

Pozdrawiam,

Aneta Bojanowska, Bogatynia


Witam!

Jeśli chodzi o opiekę nad pacjentem jest niesamowita. Jeszcze nigdy w życiu nie miałam możliwości spotkać się z tak niesamowicie ciepłymi osobami oraz tak oddanym pacjentom (jeśli chodzi o służbie zdrowia). Przydzielony mi koordynator Pani Małgorzata wspaniała osoba, prowadziła mnie idealnie, nie było nawet momentu stresu ponieważ byłam prowadzona wszędzie. Personel bardzo miło i sympatycznie. Zawsze z uśmiechem. Ludzie anioły i życzyłabym każdemu w każdej jednej przychodni/szpitalu/klinice aby trafił na tak wspaniałe osoby. Jeśli chodzi o leczenie jestem strasznie szczęśliwa. Mój ból minął. Długa rehabilitacja ale nie ma wgl. porównania przed zabiegiem oraz po zabiegu. Wszystko profesjonalnie, do wszystkiego byłam przygotowywana. Polecam! Jeśli miałabym  podjąć decyzje znowu nie zastanawiałabym się.

Pozdrawiam

Malwina Kapusz


Serdeczne podziękowania dla całego personelu Oddziału Neurochirurgii szpitala Vital Medic w Kluczborku za pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Podziękowania za troskliwą opiekę, fachową pomoc Paniom Pielęgniarkom, za ich wzorową postawę i zaangażowanie. Zaś w szczególności dr n. med. Dariuszowi Łątce oraz lek. med. Wojciechowi Ilków za przeprowadzenie mojej operacji – wybitnym specjalistom oddanym swojej pracy. Od samej diagnozy, poprzez moment operacji i późniejszej rehabilitacji czułam, że jestem w najlepszych rękach specjalistów.

Wdzięczna Pacjentka Vital Medic

Chwał Aleksandra


Witam,

po wieloletnich bólach kręgosłupa zdecydowałem się w kwietniu 2016 roku w szpitalu VITAL MEDIC w Kluczborku na przeprowadzenie operacji odcinka lędźwiowego L3L4 przez dwóch wspaniałych neurochirurgów Pana doktora Tomasza Krzeszowca oraz Pana doktora Dariusza Łątki.

Po następnych wizytach podjąłem decyzję o operacji kręgosłupa szyjnego C4C5, C5C6, która odbyła się w październiku tego samego roku. Chciałbym doktorowi T. Krzeszowcowi i doktorowi D. Łątce przede wszystkim, pozostałym lekarzom dozorującym oraz wszystkim pielęgniarkom tego szpitala serdecznie podziękować za wspaniałe podejście do mojej osoby. W dniu dzisiejszym czuję się świetnie, oby tak pozostało.

Życzę sobie jak najwięcej takich specjalistów!

Pozdrawiam,

Janusch Grochola


Obsługa jest cudowna! Wszystkie Panie bardzo sympatyczne (w szczególności p. Ania). To, że kobiety pracujące tutaj mają takie podejście do pacjenta i rodziców jest bardzo pomocne. Zmniejsza to stres, który rodzic mimo wszystko odczuwa. Wszędzie gdzie się tylko da, będę Państwa polecała!

Pacjentka Vital Medic