Oddział Zabiegowy Wieloprofilowy

W szpitalu Vital Medic funkcjonuje Oddział Zabiegowy Wieloprofilowy, udzielający świadczeń medycznych z zakresu ortopedii oraz chirurgii szczękowej. Oddział zajmuje się głównie interdyscyplinarnym leczeniem schorzeń ortopedycznych kręgosłupa oraz stawów kończyn dolnych. Współpraca z Neurochirurgią otworzyła nowe, w skali Polski, możliwości kompleksowego podejścia do leczenia tych schorzeń.

Dzięki ultranowoczesnej diagnostyce wprowadziliśmy na stałe do leczenia techniki oparte na komputerowym planowaniu zabiegów oraz indywidualnym doborze implantów, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w procesie zabiegowym.

Oddział mieści się na drugiej kondygnacji szpitala. Do dyspozycji pacjentów oddaliśmy 20 łóżek w nowocześnie wyposażonych pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Każdy z pokoi posiada oddzielną łazienkę z prysznicem oraz toaletą. Wszystkie sale są klimatyzowane, a ponadto, jako jedyny szpital w Polsce, zainstalowaliśmy w placówce ogrzewanie podłogowe. Do dyspozycji pacjentów we wszystkich pokojach są również lodówki.

Pacjenci na Oddziale Zabiegowym Wieloprofilowym otoczeni są całodobową i pełną opieką personelu medycznego.

Oddział Zabiegowy Wieloprofilowy szpitala Vital Medic działa dla pacjentów, którzy chcą skorzystać z naszej pomocy w ramach komercyjnych świadczeń medycznych. Szczegółowych informacji udziela Koordynator Pacjenta.