Oddział Chirurgii Jednego Dnia

Chirurgia jednego dnia jest sposobem leczenia zabiegowego, zapewniającego pacjentowi wykonanie zabiegu chirurgicznego w minimalnym czasie. Pacjenci, przyjmowani na leczenie, wypisywani są z oddziału w ciągu 24 godzin. Zanim jednak zakwalifikuje się pacjenta do wykonania zabiegu, jest on konsultowany przez szereg specjalistów i poddawany serii badań diagnostycznych.

Korzystając z usług Oddziału Chirurgii Jednego Dnia pacjenci oszczędzają przede wszystkim czas, ponieważ pobyt w szpitalu skrócony jest do niezbędnego minimum. Po interwencji chirurgicznej pacjenci w krótkim terminie mogą wrócić do swoich codziennych zajęć. Takie postępowanie zmniejsza ryzyko zakażeń oraz redukuje odczuwanie stresu.

Oddział mieści się na drugiej kondygnacji szpitala. Do dyspozycji pacjentów oddaliśmy 20 łóżek w nowocześnie wyposażonych pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Każdy z pokoi posiada oddzielną łazienkę z prysznicem oraz toaletą. Wszystkie sale są klimatyzowane, a ponadto, jako jedyny szpital w Polsce, zainstalowaliśmy w placówce ogrzewanie podłogowe. Do dyspozycji pacjentów we wszystkich pokojach są również lodówki.

Podczas wizyty na Oddziale Chirurgii Jednego Dnia pacjenci są otoczeni pełną opieką personelu medycznego.

Oddział  Chirurgii Jednego Dnia szpitala Vital Medic działa dla pacjentów, którzy chcą skorzystać z naszej pomocy w ramach komercyjnych świadczeń medycznych. Szczegółowych informacji udziela Koordynator Pacjenta.